Praha 4 - Chodov,Opatov:

Dědinova (kapacita neomezena) Petýrkova,Bachova,Křejpského(kapacita 50uživatelů),Nad Opatovem(kapacita 20 uživatelů),Samohelova,Majerského (kapacita 30 uživatelů) a okolí většiny zmíněných lokalit. Bydlíte-li v ulici Dědinova 1983-1990,máte možnost připojení k naší datové síti prostřednictvím kabelového rozvodu ve Vašem domovním bloku.

Praha 5 - Radotín,Lipence, Zbraslav...Stodůlky:

Radotín - Náměstí Osvoboditelů 1366,1364 a 85% Radotína (kapacita datové linky prakticky NEOMEZENA!!!), Lipence (ve všech objektech s výhledem na výškové domy v Radotíně),Zbraslav a okolí.

Stodůlky - Böhmova 1976 (kapacita 30uživatelů) a okolí.V případě,že zájem překlačuje kapacitu garantovaných datových linek,tak neprodleně upgradujeme technologii.

Praha4-Modřany (aktualizováno 14.8.2011 na základě četných dotazů zájemců o připojení): V této lokalitě je možno realizovat připojení v pásmu 5GHz (10GHz) z Radotína ,pouze však u některých objektů s výhledem na Radotín.Ideální je instalace našeho zařízení na střeše domu=možnost použití nákladnější technologie a celkově lepší kvality pro všechny zájemce v domě či domovním bloku.

Praha10 -Strašnice:Administrativní budova V Olšinách 75 + přilehlé lokality  - ul. Barikádníků,ulice Novostrašnická,Doubravčická,Úvalská a mnohé další.Počet uživatelů není  omezen,(kapacita datové linky prakticky NEOMEZENA!!!).